تبلیغات
dokhtaroonehana -  را ضربه خود را برای آزاد

 را ضربه خود را برای آزاد

پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 12:03 ب.ظ

 

 را ضربه خود را برای آزاد

 •  را ضربه خود را برای آزاد

  اگر می خواهید مطمئن ضربه های خود را به صورت رایگان، و سپس شما نیاز به چند نکته به شما سر در این جهت. بسیاری از انتخاب شما را در حال رفتن به بستگی به سلیقه شخصی خود را. مانند نوع موسیقی می خواهید مطمئن، که برای آن شما نیاز به هماهنگ کردن برنامه نرم افزار برای.

  با توجه به وضعیت خود را تا آنجا امور مالی، این مقاله به چگونگی ساخت ضربه خود را به صورت رایگان، اما بسیاری از برنامه های پرداخت در دسترس کسانی که برای کسی که یک مشکل نیست وجود دارد.

  در تطبیق نرم افزار خود را نیز از ویژگی های از آنهایی که مختلف در دسترس در فروشگاه، و مطابقت است که در برابر اهداف خود را برای آهنگ های خود را. آنها در آنچه آنها را متفاوت است، بنابراین ممکن است که یک چیز شما نیاز ارائه می دهد وجود دارد، و دیگری چیز دیگری اما نه که، و سپس ممکن است یکی است که هر دو وجود دارد. دانستن اهداف موسیقی خود را به شما در خرید نرم افزار کمک خواهد کرد.

  خشت اول در این دیوار یک ترتیب سنج خوب است. دو آنهایی که محبوب Propellerheads & # 39؛ s به دلیل و تصویر خط & # 39؛ FL استودیو.

  ویرایشگر صدا می آید. این شما را برای فایل های موج ویرایش که باید در هنگام استفاده از نمونه های استفاده کنید. (نمونه قطعات از آهنگ های صوتی به عنوان یک پایه و اساس موسیقی خود را استفاده می شود).

  شما می توانید نمونه از مکان های متعدد به دست آوردن – نمونه سی دی، و یا پرونده های قدیمی، و غیره شما & # 39؛ خواهید دید هنگامی که شما شروع به وضع خود را آهنگ چقدر ارزشمند یک ویرایشگر صدا در هنگام ساخت ضربه های خود را.

  به طور خلاصه، این مقاله به شما برخی از مشاوره خوب به طور کلی در مورد چگونگی شروع به ساخت ضربه های خود را داده است.


برچسب ها:  را ، ضربه ، خود ، را ، برای ، آزاد ،